Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Jak bezpiecznie zacząć wiosnę w swoim samochodzie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Często pierwszy dzień wiosny daje właścicielom samochodów sygnał do zaplanowania wymiany opon. Odpowiedzialnie jest zdecydować ostatecznie o wymianie kiedy temperatura jest powyżej ośmiu kresek i nigdzie nie ma śniegu. Ponieważ atmosfera w ostatnim okresie była stosunkowo zróżnicowana, najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zdrowy rozsądek. Zestaw felg zapewnia komfort, przy okazji wymiany, umożliwiając wymianę kół, a nie wyłącznie starych opon. Jeśli nie potrafimy samodzielnie dokonać zamiany, mamy opcję zwrócenia się do serwisu.

W serwisie spotkamy się z pełną opieką w zakresie wymiany kół oraz innych elementów powiązanych z wiosennymi porządkami. Protekcja pasażerów jest najistotniejsza z tego powodu powinniśmy mieć pod kontrolą stan ogumienia w naszych autach.

Składowymi przeglądu jest sprawdzenie każdego koła, również koła awaryjnego oraz kontrola stężenia powietrza w kołach, np. swoim ciśnieniomierzem. Na miejscu w którym mamy możliwość uzyskania czyjejś pomocy często za odpowiednią cenę mamy możliwość zmiany opon przy pomocy specjalistów.

Poza tym dobrze jest poświęcić kilka minut na dokładne zbadanie kół. Czy aby na pewno jest nam to potrzebne? Dlaczego? Ponieważ po zimie mogą na kołach znajdować się jakieś uszkodzenia. Do najczęstszych wad zalicza się pęknięcia, wypuklenia, przetarcia. Zignorowanie wad może być powodem nieszczęścia, dlatego należy szybko je usuwać. Najpewniejszym sposobem na usunięcie wady jest zakupienie nieużywanych kół prosto od producenta.

Zatem do dzieła! Pozimowe sprzątanie mogą być super frajdą. Ponadto dbasz o estetykę i sprawność Twojego samochodu.