Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Jedzenie na szybko w Polsce

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Branża fast foodów jest bardzo młodym rynkiem, jednak jest to rynek na tyle dynamiczny, że utożsamia się go z kapitalizmem. Zwłaszcza jedna firma ma w tym ogromny udział- McDonald. Pomijając wymienioną markę spory wpływ na rynek posiadają takie firmy jak KFC czy Burger King. Co ciekawe, za oceanem, w Stanach najbardziej znaną marką jest nie McDonald tylko Burger King. natomiast w Europie, Burger King ma problemy z pozostaniem na rynku.

Dla przykładu w Polsce Burger King wystartował już w latach 90, poprzedniego wieku, ale musiał się wycofać . Nie tak dawno zdecydował się spróbować ponownie, jednak i tym razem nie powodzi im się najlepiej. Ponoć rozważa się odejście z rynku. Trudno dać wiarę, ponieważ zakładane są nowe lokale u nas. Mało też kto zdaje sobie sprawę, że popularna firma McDonald działa na podstawie franczyzy, to znaczy, że różne restauracje posiadają innych właścicieli, którzy wykupują sobie prawa do wykorzystywania loga itp.

Dla przykładu w samym Wrocławiu działa około 3 franczyzobiorców marki McDonald. Pomimo zarzutów kierowanych do właścicieli Fast Foodów, jakoby byli głównym powodem otyłości, głównie w Stanach , rynek ten nadal jest jednym z najbardziej dynamicznie postępującym i przynoszących największe dochody na świecie.