Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Przepyszna pizza

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Branża Pizzerii jest kolejną z grona najbardziej dochodowych branż na świecie. Klienci mylą ją z Fast Foodami, ale powinno się obie te dyscypliny gastronomi rozróżniać. Kto by pomyślał, że okrągły placek z kilkoma składnikami będzie takim sukcesem.

Pomimo powszechnym opiniom Pizza nie nie została odkryta we Włoszech, choć z całą pewnością to Włochom należą się podziękowania za jej rozpowszechnienie na całym świecie. Niektórzy są zdania, że pierwotnie Pizza została wynaleziona w starożytnej Grecji! W dzisiejszych czasach włoskie lokale są wypierane przez amerykańskie restauracje rodzaju Pizza Hut, ale, co należy pochwalić, przedsiębiorstwa te wcale nie funkcjonują jak Fast Food. Być może wynika to z faktu, że dobrej Pizzy nie da się przyrządzić szybko i z całą pewnością nie nadaje się do jedzenia w biegu. Posiadającą najwięcej lokali siecią Pizzeri w Polsce jest w chili obecnej DaGrasso. Również znanymi brandami są także należąca do AmRestu Pizza Hut i Telepizza jak i Dominium Pizza.

Trzeba zwrócić uwagę, że żadna z napomkniętych wyżej marek nie jest restauracją natywnie włoską! Oryginalna włoska Pizza nie może pochwalić się tak znaczącą popularnością z uwagi na nieco inne atrybuty, zwłaszcza pulchność ciasta. Cieńsze ciasto nie przyjęło się na rynkach zachodnich, wynikiem czego sukcesy odnoszą przedsiębiorstwa oferujące wyroby grubsze, sprzedając cienkie tylko jako ciekawostkę lub z uwagi na koneserów.