Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Windowanie standardów w nowych autach

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Korporacje samochodowe prześcigają się w udoskonalaniu swoich prototypów aut montując w nich ciekawe dodatki upraszczające korzystanie z samochodu. Nie ma w tym nic dziwnego że korporacje motoryzacyjne podejmują kooperację z firmami udostępniającymi rozwiązania technologiczne. Dlaczego to ma miejsce? Współdziałanie wspomnianych obu dziedzin plonuje nowinkami technologicznymi w świecie motoryzacji.

Korporacje motoryzacyjne zapewniają sobie tym samym stały dostęp do nowych technologii i wyprzedzania innych w wyścigach na rozrywki w pojazdach. Można podawać przykłady w których nowocześniejsza technologia zastępuje starą. Podstawowym przykładem jest obecność odtwarzaczy CD w autach i ich bytność w wozach o innym stopniu wyposażenia.

Parę lat temu taki gadżet pojawiał się tylko we wzorach o najwyższym standardzie, jednakże obecnie technologiczny sprzęt audio jest pozycją obowiązkową dla aut o przeciętnej cenie. Kierowcy wymagają żeby samochody nie odbiegały od realiów i zostały uzbrojone w jeszcze nowsze technologie jak porty dla MP3.

Kolejnym przykładem jest unikatowy program pozwalający parkować samochodem równolegle do krawędzi jezdni i z dużą dokładnością bez dotykania kierownicy. Pierwszy raz ta technologia została wykorzystana w Lexusie, a obecnie stosuje się ją w Fordach Focusach - modelu przeznaczonym dla zwykłej rodziny. Skomplikowany z pozoru temat instalowania technologii jest stosunkowo łatwy. Producenci samochody rozwijają swój asortyment o najnowocześniejsze techniki, których rozwój powoduje spychanie technologii starych przez najnowsze ulepszone ich wersje. Owo zepchnięcie odbywa się między poszczególnymi klasami modeli. Na całe szczęście że tak się dzieje, skutkiem ubocznym postępowań firm samochodowych jest nasz komfort jazdy i większe poczucie bezpieczeństwa.