Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę dostawę laptopów - Masłów

nr 610145 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę dostawę laptopów. Wymagania: - typlaptop 2w1 fabrycznie nowe urządzenie. - procesorzgodny z x64 co najmniej 2 rdzeniowy taktowany zegarem min 1,6 GHz o pojemności pamięci podręcznej cache min 2MB - przekątna ekranu min 10,1" / 1280x800 WXGA, dotykowy, możliwość odłączenia klawiatury lub obracania ekranu i korzystania z urządzenia w trybie tabletu - pamięć RAM 4GB - DDR 3 lub DDR 4 - dysk min. 120 GB SSD lub eMMC - grafika Intel HD Graphics lub zgodna (zintegrowana) - złącza/komunikacja USB / HDMI / Bluetooth / obsługa WiFi w standardzie co najmniej 802.11g - multimedia wbudowane w urządzenie: kamera / mikrofon / głośniki - system operacyjny Windows 10 Home PL 64bit system preinstalowany na dysku twardym wraz z nośnikiem pozwalającym na ponowną instalację systemu (dopuszczalna partycja instalacyjna na lokalnym dysku). Licencje na korzystanie z systemu operacyjnego dostarczone wraz z komputerem muszą być udzielone na czas nieokreślony w sposób nienaruszający praw osób trzecich. - bateria umożliwiająca pracę na urządzeniu przez min 6h - akcesoria: mysz USB ze scrollem / etui lub torba - gwarancja 24 miesiące. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »