Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę dostawę samochodu - Skarżysko-Kamienna

nr 615208 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę dostawę samochodu. Wymagania: samochód fabrycznie nowy wyprodukowany w roku 2018, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, przystosowany do przewozu min. 9 osób, a w konfiguracji przewożenia wózka inwalidzkiego min. 6 osób + wózek inwalidzki (preferowane 8 + wózek inwalidzki). Liczba miejsc 9. Wersja z przestrzenią bagażową za 3 rzędem siedzeń. Silnik: paliwo diesel, moc co najmniej 100 KM, spełniający normy EURO6. Kamera cofania; Klimatyzacja: przód i tył manualna; Czujniki parkowania: co najmniej tył; Preferowana wersja z wszystkimi siedzeniami w kierunku jazdy oraz możliwością wymontowania; Preferowane boczne drzwi przesuwane co najmniej z jednej strony; Drzwi tylne P/L ogrzewane z wycieraczką; Skrzynia biegów manualna; Kolor nadwozia preferowany czarny lub czerwony (nie biały); Preferowana opcja z kołem zapasowym zamiast zestawu naprawczego; Felgi stalowe max 16; Tapicerka materiałowa; Centralny zamek sterowany pilotem; Auto z kluczykiem; Przednie szyby sterowane elektrycznie; Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera; Immobiliser; System stabilizacji toru jazdy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »