Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę inspekcję i udrożnienie kanalizacji - Kielce

nr 650635 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę przeprowadzenie inspekcji sieci kamerą TV oraz w związku z tym, iż przewidujemy niedrożność, proszę o wycenę również usługi udrażniania/czyszczenia sieci. Kanalizacja znajduje się na terenie zakładu w Łopusznie. Średnica kanału w granicach 160-500 mm. W wyniku wykonanych prac chcielibyśmy poznać/zweryfikować faktyczny przebieg sieci w związku z czym istotne jest dla nas wskazanie (choćby naszkicowanie) na mapie stwierdzonych nieprawidłowości typu: brak odcinka kanalizacji na długości... Nie jesteśmy w stanie określić faktycznej długości sieci - myślę że ok. 2 km. Proszę również o wskazanie, jakie materiały otrzymujemy po wykonaniu zlecenia. Nie ukrywam, że temat jest dla nas pilny, dlatego będę wdzięczna za możliwie jak najszybszą odpowiedź zwrotną. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »