Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę kolacje dla 16 osób podczas spotkania Grupy Wymiany Doświadczeń-Oświata - Morawica

nr 616724 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę zapewnienie wyżywienia kolacji dla 16 osób podczas spotkania Grupy Wymiany Doświadczeń-Oświata w dniu 14 lutego 2019 roku. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wyżywienia kolacji dla 16 osób podczas spotkania GWD-Oświata w dniu 14 lutego 2019 roku w ramach realizowanego projektu: Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów II etap a) wyżywienie 14 lutego 2019 roku: kolacja dla 16 osób Kolacja: dwudaniowa (zupa +drugie danie) z napojami i deserem cena kolacji nie może przekraczać 35 zł/osobę (brutto) Prosimy o przesłanie propozycji przewidzianego menu. b) lokalizacja Restauracji: Morawica (woj. świętokrzyskie, powiat kielecki) lub do 8 km od Centrum Samorządowego w Morawicy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ