Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę montaż wentylacji - Kielce

nr 627233 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę montaż wentylacji mechanicznej do prac w nowo powstałych blokach wielorodzinnych w Kielcach. Zaplanowany termin rozpoczęcia prac : od zaraz, inwestycja trwać będzie do 20.04.2020. Zakres prac: montaż wentylacji mechanicznej w mieszkaniach, garażach i lokalach usługowych w 3 nowych, 4-kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych, łącznie ok. 110 mieszkań, każdy budynek ma garaż podziemny z oddymianiem strumieniowym. Firma dostarcza materiał do prac oraz materiały montażowe, od brygad wymagamy wyłącznie posiadania własnych narzędzi oraz umiejętności samodzielnego posługiwania się dokumentacją techniczną (czytania projektów i rysunków technicznych). Możliwość wejścia na mniejszy, ustalony zakres. Wynagrodzenie ryczałtowe lub na akord. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ