Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę prowadzenie wsparcia psychologicznego - Kielce

nr 616852 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę prowadzenie wsparcia psychologicznego w ramach realizacji projektu Hospicjum Domowe współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu pn. Hospicjum Domowe, zakres obowiązków zatrudnionego psychologa obejmować będzie comiesięczną pracę wsparcia psychologicznego w ilości minimum 45 godzin dla opiekunów osób zależnych, sporządzenie dokumentacji harmonogramu pracy (ilość godzin wsparcia na poszczególny dzień danego miesiąca) oraz indywidualną kartę pacjenta z opisem przypadku na każdym spotkaniu. Okres realizacji usług od 7 stycznia 2019 do 30 września 2019r. Ilość osób objęta przedmiotem zamówienia 45. Psycholog będzie udzielał wsparcia w budynku Hospicjum Stacjonarnego w Busku-Zdroju, lub bezpośrednio u opiekuna. Zakres terytorialny 3 powiaty: buski, pińczowski, kazimierski. Wymagania dokumentacja potwierdzająca uzyskane kwalifikacje do realizacji założeń projektu. Posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy psychologa. Określenie grafiku pracy dla stałości wsparcia udzielanego opiekunom osób zależnych. Osoba zdolna do wykonywania zamówienia powinna posiadać doświadczenie w pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi, niesamodzielnymi. Powinna posiadać następujące cechy: komunikatywność, kreatywność, cierpliwość, zaangażowanie, odpowiedzialność. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ