Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę remont domku parterowego - Ruda Maleniecka

nr 610260 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę generalny remont niewielkiego parterowego domku. Teraz pow. 45 m2 i chcę ją powiększyć wykorzystując długi garaż, który jest w bryle budynku. Dach i ocieplenie zewnętrzne zrobione. Wewnątrz trzeba przerobić wszystkie instalacje, wykończyć, ocieplić wnętrza podłogi, ściany, sufity, zamontować armaturę. Zmienić ogrodzenie czołowe. Zależy mi na jednej firmie która zrobi to dobrze, sprawnie i niedrogo. Termin wykonania - w najbliższym czasie za ok. 2 m-ce, zależy to od tempa załatwienia formalności pozwolenia na remont. Zainteresowane firmy proszę o kontakt. Miejsce to okolice Końskich, woj. świętokrzyskie. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »