Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę uszczelnienie dwóch kominów - Wołów

nr 625794 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę uszczelnienie dwóch kominów na dwóch budynkach, tj. frezowanie i włożenie wkładów (rur do kominów) Budynki mają ok. 30 lat i posiadają kominy murowane z cegły. Kominy były ponad dachem remontowane tzn. ponownie wymurowane. Jeden budynek jest parterowy drugi z poddaszem użytkowym. Komin na budynku parterowym ma kanał dymowy połączony z kuchnią tradycyjną kaflową. Na drugim budynku z poddaszem użytkowym komin ma kanał dymowy połączony z kominkiem. Kuchnia i kominek są opalane głównie drzewem. Kanały dymowe w kominach maja orientacyjne wymiary wewnętrzne ok 14 x 24 cm i 27 x 18 cm. Orientacyjna wysokość kominów to ok. 7 m i 5 m. Po zakończeniu uszczelniania kominów należy jeszcze zamontować na nich nasady kominowe obrotowe , które posiadam. Po zakończeniu wszystkich prac potrzebne będzie jeszcze wystawienie zaświadczenia o dokonanym przeglądzie kominowym budynków. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ