Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wykończenie stropu - Ostrowiec Świętokrzyski

nr 606619 skierowane do usługodawców z województwa: świętokrzyskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę wykończenie stropu nad salą gimnastyczną. Wykończenie stropu nad salą gimnastyczną polega na wykonaniu obudowy na powierzchniach poziomych oraz skośnych z płyt warstwowych z rdzeniem PIR. Montaż na powierzchniach skośnych bezpośrednio do istniejącego układu konstrukcyjnego w postaci płatwi stalowych. Montaż na powierzchniach poziomych za pośrednictwem rusztu stalowego (wykonać na postawie wytycznych producenta płyt warstwowych) do istniejącej konstrukcji dachu w postaci łączników stalowych IPE (jętek). Obudowa płyt z blachy stalowej powlekanej w kolorze białym lub szarym jasnym przed wykonaniem należy przestawić Inwestorowi próbki do akceptacji. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
Poprzednie zlecenie:   Zlecę docieplenie ścian - Sielpia
Kolejne zlecenie:   Zlecę dostawę szkła - Kielce